Regulamin obiektu Secret Apartments:

 

1. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości od 30%-50% wartości rezerwacji na konto bankowe podane na stronie internetowej. Zadatek jest bezzwrotny w przypadku rezygnacji Gościa w okresie krótszym niż 7 dni przed terminem przyjazdu.

2. Płatności należy dokonać do 3 dni od momentu dokonania wstępnej rezerwacji lub w innym terminie uzgodnionym wcześniej z wynajmującym pokój.

3. Brak wpłaty zadatku w uzgodnionym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji.

4. Pozostałą należność za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu gotówką.

5. Zakwaterowanie w apartamentach wymaga wpłacenia zwrotnej kaucji w wysokości 100 PLN. Kaucja nie podlega zwrotowi w przypadku udowodnienia uszkodzeń wyposażenia apartamentu przez gości obiektu.

6. Wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza akceptację warunków regulaminu przez osobę rezerwującą oraz pozostałe osoby korzystające z noclegu w obiekcie.

7. Apartamenty wynajmowane są na doby. Doba trwa od godziny 15:00 w dniu przyjazdu do godziny 11:00 w dniu wyjazdu.

8. Wynajmujący nie może przekazać apartamentu osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę. Osoby niezameldowane w obiekcie Secret Apartments (nie wskazane w rezerwacji wstępnej) mogą przebywać gościnnie w apartamencie od godz. 7:00 do godz. 22:00. Przebywanie osoby niezameldowanej w pokoju po godz. 22:00 równoznaczne jest z wyrażeniem zgody przez najmującego pokój na odpłatne dokwaterowanie osoby niezameldowanej według pełnych cen.

9. Cisza Nocna trwa od godziny 22:00 do 6:00. Zachowanie Gości lub osób korzystających z usług Secret Apartments nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych osób przebywających w obiekcie. W przypadku niestosowania się do zasad regulaminu zarządzający obiektem ma prawo do odmówienia wykonywania dalszej usługi wynajmującemu.

10. Do czynności zameldowania wymagany jest dokument tożsamości ze zdjęciem. W przypadku gości nie posiadających obywatelstwa polskiego Recepcja ma prawo do wykonania kopii dokumentu potwierdzającego tożsamość.

11. Secret Apartments świadczy usługi zgodnie ze swoim standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług, Gość proszony jest o zgłaszanie ich obsłudze obiektu.

12. Gość obiektu powinien zawiadomić obsługę pensjonatu o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu. Odpowiedzialność Secret Apartments z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia, papierów wartościowych, kosztowności albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną jest ograniczona, jeżeli przedmioty te nie zostaną oddane na przechowanie do depozytu obsłudze pensjonatu.

13. Secret Apartments nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie lub kradzież pojazdu pozostawionego przez Gościa na parkingu. W przypadku sytuacji losowych związanych z uszkodzeniem bądź zaginięciem pojazdu Secret Apartments udostępnia nagranie z monitoringu. Brama garażowa zamyka się automatycznie po 5 minutach, w związku z czym prosimy o należytą uwagę podczas jej obsługi. W przypadku uszkodzeń z winy niedopatrzenia Gości Secret Apartments nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie samochodu.

14. W przypadku rzeczy pozostawionych w pokoju po jego opuszczeniu zostaną one odesłane na koszt Gościa na wskazany przez Niego adres.

15. Secret Apartments nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione  w przechowalni sprzętu rekreacyjnego.

16. We wszystkich apartamentach oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych za wyjątkiem miejsc do tego wyznaczonych obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu. Naruszenie tego zakazu może spowodować odmówienie dalszego świadczenia usług ze skutkiem natychmiastowym oraz obciążenie Gościa opłatą dodatkową w wysokości 200,00 zł doliczoną do kosztów pobytu- na pokrycie kosztów prania tkanin, odświeżania apartamentu oraz wyłączenia go z wynajmu.

17. W przypadku zgubienia kluczy do pokoju, pilota do bramy wjazdowej bądź chipu umożliwiającego wejście do budynku naliczona zostaje opłata w wysokości 100,00 zł - doliczana do kosztów pobytu.

18. Obowiązuje zakaz wnoszenia nart i butów narciarskich do budynku - należy je pozostawić w specjalnym pomieszczeniu do tego przeznaczonym.

Przepięknych apartamentów
Miejsc noclegowych
Bezpiecznych miejsc parkingowych
Kilometrów od centrum Zakopanego
 • Apartament 1

  Jesteś ciekawy co kryje nasz wspaniały, sekretny apartament numer 1? Sprawdź sam klikając w poniższy link!
 • Apartament 2

  Jesteś ciekawy co kryje nasz wspaniały, sekretny apartament numer 2? Sprawdź sam klikając w poniższy link!
 • Apartament 3

  Jesteś ciekawy co kryje nasz wspaniały, sekretny apartament numer 3? Sprawdź sam klikając w poniższy link!
 • Apartament 4

  Jesteś ciekawy co kryje nasz wspaniały, sekretny apartament numer 4? Sprawdź sam klikając w poniższy link!
 • Apartament 5

  Jesteś ciekawy co kryje nasz wspaniały, sekretny apartament numer 5? Sprawdź sam klikając w poniższy link!
 • Apartament 6

  Jesteś ciekawy co kryje nasz wspaniały, sekretny apartament numer 6? Sprawdź sam klikając w poniższy link!
 • Apartament 7

  Jesteś ciekawy co kryje nasz wspaniały, sekretny apartament numer 7? Sprawdź sam klikając w poniższy link!
 • Apartament 8

  Jesteś ciekawy co kryje nasz wspaniały, sekretny apartament numer 8? Sprawdź sam klikając w poniższy link!

Jak do nas dojechać?

ul. Wojdyły 17A
34-500 Zakopane

Szukasz noclegu w świetnych warunkach?

Sprawdź naszą ofertę!

Satysfakcja gwarantowana!

Dogodna lokalizacja w spokojnej części Zakopanego!

Zapisz się do newslettera, żeby dowiedzieć się o promocjach!